Kontaktní údaje-Výškové práce-Jan Tichý-Ostrava

Logo-Výškové práce-Jan Tichý-Ostrava
Kontaktní osoba: Bc.Jan Tichý
Mobil Facebook-Výškové práce-Jan Tichý-Ostrava Email
Tel: +420 602 51 61 21
E-mail: tichy.h@email.cz
Facebook: www.facebook.com/pracenalane


O mě.

Jmenuji se Jan Tichý.

Výškové práce pomocí horolezecké techniky provádím od roku 2008. Za tu dobu jsem nasbíral nespočet zkušeností a osvojil si techniku práce na laně. Zaměřuji se na Výškové práce ve stavebnictví, Rizikové kácení stromů a Montáže reklam. Mám vystudovaný bakalářský studijní program v oboru Konstrukce a dopravní stavby na VUT v Brně, fakulta stavební se zaměřením na diagnostiku stavebních konstrukcí. Jako Výškový specialista, živnostník Vám nabízím pomocnou ruku při realizaci více, čí méně složitějších projektů, spolupracuji s několika dalšími zkušenými specialisty na jednotlivé výškové práce, takže se Váš projekt vždy dostane do rukou odborníků.

Vlastním osvědčení pro provádění práce ve výškách a nad volnou hloubkou od roku 2008 a Každoročně procházím povinným přeškolením a kontrolou materiálu. Výškové práce provádíme podle Zákona č. 362/2006 Sb. a zákona č. 309/2006 Sb. o zajištění BOZP. Takže bezpečnost je při této práci prioritou po celou dobu realizace této rizikové práce. Dalším důležitým dokladem k naší činnost je osvědčení pro práci s pilou.

Funguji, jako jednatel i realizátor v jednom. Od začátku do konce projektu budete mluvit s jednou osobou a společně se pak vyhneme komunikačnímu šumu. Větší zakázky pak provádím společně s ověřenými specialisty a dokážeme tak vytvořit jeden sehraný a spolehlivý celek.

Pro jistotu však máme sjednané pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu do výše 5 000 000 kč.

Těšíme se na spolupráci.