Montáže reklam-Výškové práce-Jan Tichý-Ostrava

Montáže reklama

Provádíme montáže všech typů reklam, včetně jejich osvětlení. Máme odlepeno přes 500 bigboardů, pověšeno přes 100 plachet nejrůznějších velikostí a tvarů, montovali jsem samolepící fólie nad rušnou dálnicí nebo plachtu ve zhoršených povětrnostních podmínkách 50 metrů nad zemí. Reklamu umístíme tak aby neohrožovala své okolí v okamžiku montáže i během doby své životnosti,svěřte tuto úlohu odborníkům se zkušenostmi a znalostmi v oboru statiky.

Montáž reklamy-Výškové práce-Jan Tichý-Ostrava Také poskytujeme opravy reklamních panelů a jejich elektroinstalace.

Montáže reklam v Ostravě, Brně, Olomouci, po domluvě i v ostatních částech ČR.

Montáže reklamních bannerů a plachet

Provádíme montáže bannerů a plachet na štíty budov, objektů a konstrukcí.

Zajistíme:

Montujeme tyto druhy reklamních bannerů a plachet:

Bigboardy

Výlep reklamy pomocí horolezecké techniky provádíme buď z lávky umístěné pod panelem, nebo s použitím horolezecké techniky.

Rozměr bigboardu 9,3x 3,6m

Výlep bigboardu provádíme do - 15°C a podle povětrnostních podmínek.

Prizma

Speciální panely o rozměrech 9,3x3,6 m s proměnlivou reklamní plochou. Tento typ reklamy je považován z hlediska výlepu za nejtěžší. Výlep je prováděn mokrým procesem, stejně, jako u klasického bigboardu a po uschnutí se mezery mezi panelem prořežou. K montáži je potřeba pečlivost, zručnost a trpělivost. Osobně jsem vylepil přes 200 kusů těchto ploch na povětrnostně velmi exponovaném místě v Ostravě.

3D Reklama

Prostorové prvky reklamy maximalizují obraz Vaší reklamy. Jde o nepřehlédnutelnou a atraktivní reklamu, která zvýrazní menší i VĚTŠÍ logo. Reklamu montujeme na variabilní rám, což umožňuje bezpečně roznést zatížení do stěny a zároveň jednoduchou výměnu reklamy v budoucnu. tento nosič pak funguje, jako výlepová plocha na bigboardech.

Samolepící fólie

Vylepujeme samolepící fólie ve výškách.. Na tuto práci je rychlejší a ekonomičtější využití vysokozdvižné plošiny, ale úspěšně jsme vylepili fólie i na místech, kde plošiny neměla šanci pomocí horolezecké techniky. Vylepení samolepící fólie v exteriéru nebo-li in-situ vyžaduje vysokou přesnost a jistou dávku zkušeností . Stačí aby zavál vítr v nesprávnou chvíli a je konec, fólie se pokrčí a vzniknou nevzhledné "skrabatěliny", proto je třeba tuto práci svěřit odborníkům. Vylepeno přes 100m2 samolepící fólie in-situ.

Malby na fasády a komíny

Provádíme malby na fasádách panelových domů, komínů, sil a plynojemů Malby provádíme válečkem nebo vysokotlakou stříkací pistolí. Nástřiky pomocí šablony zaručuje nulové tolerance oproti Vašemu vzoru. Malby provádíme tak aby byly odolné vůči dešti a času,zaručená trvanlivost pigmentu je 10 let.

Montáž reklamy-Výškové práce-Jan Tichý-Ostrava